Pigiausi skrydžiai į Prahą iš artimų oro uostų

Tiesioginiai skrydžiai į Prahą


Praha – įdomus Čekijos miestas, taip pat šios šalies sostinė. Į ją kiekvienais metais atvyksta tūkstančiai turistų iš įvairių šalių. Žmonių Prahos centre ypač padaugėja vasaros sezonu, kai šilta, o visos lankytinos vietos yra pasiekiamos. Prahą galite pasirinkti ne tik atostogų, bet ir ilgojo savaitgalio objektu, kadangi miestas nuo Lietuvos nėra labai toli – tai tik vos kelios valandos skrendant lėktuvu.

Tiesioginiai skrydžiai į Prahą

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Prahą šiuo metu nėra vykdomi, tačiau galima rinktis tiesioginius skrydžius Ryga - Praha. Tai ypač patogu tiems žmonėms, kuriems reikia dažnai patekti į Čekijos sostinę. Taip pat spontaniškų veiksmų mėgėjai gali pasirūpinti, kad jų kelionė neprailgtų bei būtų maloni, nes pasirinkus Prahą savaitgalio kryptimi, juk nesinorėtų visos kelionės praleisti tik lėktuve.
Jungtiniai skrydžiai Vilnius – Praha bus pigesni jeigu bilietus nusipirksite iki išskridimo datos likus bent pusmečiui. Taip pat galite paieškoti paskutinės minutės pasiūlymų ir Prahą aplankyti visiškai nebrangiai. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir aplankykite Čekijos sostinę jums patogiu metu.
Tiesioginiai skrydžiai į Prahą iš Rygos – optimaliausias variantas žmonėms, taupantiems laiką bei tėvams su mažais vaikais. Kadangi Praha nuo Lietuvos sostinės Vilniaus nėra labai nutolusi, skrydis neprailgs ir keliaudami tiesiogiai, jau tą pačią dieną galėsite pradėti miesto pažinimą.

Prahos Oro uostai
  • Ruzyne oro uostas PRG
  • Vodochody oro uostas VOD