Pigiausi skrydžiai į Prahą iš artimų oro uostų

Prahos oro uostai


Praha – įspūdingas miestas, į kurį kiekvienais metais atvažiuoja daug turistų. Žmonės renkasi Čekijos sostinę norėdami susipažinti su čekų kultūra ir tradicijomis, pažinti miesto istoriją, aplankyti įdomius muziejus, pasivaikščioti miestro gatvėmis ir jaukiai pabūti su draugais ar šeima. Jeigu jus domina kelionė į Prahą, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais ir susipažinkite su oro uostu, kuris jus priims.

Prahos oro uostai

Prahos oro uostai – modernūs, tačiau įvairūs. Vienintelis civilinis Prahos oro uostas – Vaclavo Havelo. Prahos Vaclavo Havelo oro uostas (Václav Havel Airport Prague) – tarptautinis, civilinis oro uostas, kasmet sulaukiantis tūkstančių žmonių, atskrendančių į miestą, taip pat laukiančių skrydžio į kitas pasaulio šalis.
Šis Prahos oro uostas yra modernus, šiuolaikiškas, nuo Čekijos sostinės centro nutolęs maždaug 20 km. Tarptautiniaiskrydžiai vyksta būtent į jį. Iš oro uosto turistai į Prahos centrą nuvykti gali labai paprastai – autobusu arba taksi. Taksi kainos Prahoje yra ganėtinai didelės, tačiau tai pats patogiausias ir greičiausias būdas, norint pasiekti reikiamą lokacijos vietą. Vis dėlto į miestą pigiausia atvažiuoti viešuoju transportu, todėl nuspręskite iš anksto, kokiu būdu žadate pasiekti Prahą.
Linkime gero skrydžio ir malonių akimirkų Prahoje.

Prahos Oro uostai
  • Ruzyne oro uostas PRG
  • Vodochody oro uostas VOD