Pigiausi skrydžiai į Prahą iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai į Prahą


Praha – išskirtinis Čekijos miestas, į kurį žmonės atvažiuoja norėdami patobulėti arba atrasti save. Prahoje praleistas laisvalaikis turėtų ilgai įstrigti atmintyje, kadangi mieste yra labai daug gražių lankytinų vietų, daug muziejų, unikalių architektūrinių pastatų, istorinio paveldo. Susiplanuokite atostogas iš anksto ir pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais – nusipirkus juos, atostogos Prahoje bus nepakartojamos ir išskirtinės.

Pigūs skrydžiai į Prahą

Pigūs skrydžiai į Prahą vykdomi kiekvieną savaitę iš pagrindinio Vilniaus oro uosto. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Pigūs skrydžiai Vilnius – Praha

Pigūs skrydžiai į į Prahą iš Vilniaus ir atvirkščiai bus tuo atveju, jeigu jais pasirūpinsite iš anksto, iki kelionės pradžios likus keliems mėnesiams. Jeigu turite galimybę, susiplanuokite savo atostogas iš anksto ir nusipirkite pigius lėktuvo bilietus. Taip pat nepamirškite pigių skrydžių bendrovių pasiūlymų – bilietų su akcija ir paskutinės minutės bilietų. Nepraleiskite akcijų ir pamatykite Prahą jums patogiu metu.
Linkime gero skrydžio ir malonių akimirkų Prahoje.

Prahos Oro uostai
  • Ruzyne oro uostas PRG
  • Vodochody oro uostas VOD