Pigiausi skrydžiai į Prahą iš artimų oro uostų

Paskutinė minutė į Prahą


Praha – Čekijos sostinė, kasmet pritraukianti tūkstančius žmonių. Tai ypatingas miestas, įžymus savo lankytinomis vietomis, gatvėmis, kurios pasakoja miesto istoriją, taip pat muziejais, meno centrais, pilimis ir kitais objektais, kurie vilioja žmones. Jeigu planuojate kelionę į šį įspūdingą miestą, prieš pirkdami lėktuvo bilietus, pasižiūrėkite ar kokia nors skrydžių bendrovė nepateikė kokių nors akcijų. Paskutinė minutė į Prahą – optimaliausias variantas, kurį galite nusipirkti, jeigu į miestą norite nuvažiuoti ekspromtu ir išleisti minimaliai pinigų.

Paskutinės minutės pasiūlymas į Prahą

Paskutinės minutės į Prahą skrydžiai vykdomi iš pagrindinio Lietuvos oro uosto – Vilniaus. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.
Paskutinė minutė į Prahą – spontaniškumo mėgėjams. Į miestą skrydžiai vyksta kiekvieną savaitę. Paskutinės minutės pasiūlymų padaugėja rudens ir pavasario sezonais, kai žmonės būna ką tik grįžę iš įvairių pasaulio šalių, tačiau nori pasilepinti dar viena poilsine kelione.
Paskutinė minutė į Prahą – optimaliausias pasiūlymas žmonėms, taupantiems laiką ir mėgstantiems iš gyvenimo pasiimti viską, ką jisai duoda. Jeigu turite galimybę ir pinigų, nuvykite į Čekijos sostinę bent kartą gyvenime.

Prahos Oro uostai
  • Ruzyne oro uostas PRG
  • Vodochody oro uostas VOD