Pigiausi skrydžiai į Prahą iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Prahą


Praha – ypatinga Čekijos sostinė, kasmet pritraukianti tūkstančius turistų iš įvairių pasaulio šalių. Miestas iš ties žavus ir įspūdingas, turintis ką parodyti, ką pasiūlyti nuveikti, todėl susiplanuokite savo atostogas ir iš anksto nusipirkite lėktuvo bilietus. Pigus skrydis į Prahą, dažniausiai, bus tuo atveju, jeigu bilietus nusipirksite iki kelionės pradžios likus pusei metų.

Skrydžiai į Prahą iš Lietuvos yra vykdomi iš 2 lokacijų: (Vilniaus, Kauno) oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Pigūs skrydžiai į Prahą
Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Prahą tapo dar labiau prieinami. Pigių skrydžių į Prahą galite įsigyti nuo keliolikos eurų. Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Prahą įsigyti, dažniausiai, galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus.

Tiesioginiai skrydžiai į Prahą lėktuvu
Tiesioginis skrydis į Prahą yra vykdomas iš Vilniaus. Praha nuo Lietuvos sostinės Vilniaus yra nutolusi 895.46 kilometrų, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai galėsite mėgautis pasiekę savo kelionės tikslą. Kelionės metu nuveikite ką nors įdomaus: paskaitykite knygą arba pasiėmę nešiojamą kompiuterį, pasižiūrėkite filmą, nudirbkite reikalingus darbus.

Prahos Oro uostai
  • Ruzyne oro uostas PRG
  • Vodochody oro uostas VOD