Pigiausi skrydžiai į Prahą iš artimų oro uostų

Turizmas Prahoje


Praha – unikalus ir išskirtinis miestas, žavintis savo architektūra, romantiškomis ir siauromis gatvelėmis, išskirtinio grožio pastatais ir kitais objektais, tokiais kaip, pavyzdžiui, Šv. Karolio tiltas, Prahos pilis ar Šv. Vito katedra. Miestas alsuoja nuostabia istorija, grožiu, pritraukia žmones į jį sugrįžti vėl ir vėl.

Turizmas Prahoje yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams, kurie plūste plūsta į Prahą.

Prahos turizmo centras maloniai suteiks visą pageidaujamą informaciją, kurios jums gali prireikti atostogaujant šiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba anglų kalba.

Norintiems susipažinti su šio miesto istorija bei kultūra, patariama susirasti gidą, kuris pavedžios po miestą, surengs ekskursijas į tokias vietas, kurių, tikriausiai, be jo nerastumėte. Taip pat papasakos apie šio miesto tradicijas, todėl dar geriau pajausite miesto dvasią ir jus supančią atmosferą. Vėliau galėsite jau pamatytas vietas ir objektus aplankyti dar kartą – taip dar labiau juos pažinsite.

Prahoje turizmas yra išvystytas. Galite įsigyti turisto kortelę, kuri atidarys daugelį durų ir pakvies nemokamai lankyti parodas, muziejus, daugeliu atveju naudotis viešuoju transportu, suteiks daug nuolaidų maitinimo bei apgyvendinimo sektoriuose. Įsigiję šią kortelę, turėsite galimybę įeiti į netgi 50 vietų visiškai nemokamai, o į dar 30 – su nuolaida. Prahos turizmo kortelė – išties protingas pasirinkimas jei į šį miestą atvykstate daugiau nei vienai dienai ir ketinate pamatyti daug įdomių dalykų.

Turizmas Prahoje – dirba tam, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos.

Prahos Oro uostai
  • Ruzyne oro uostas PRG
  • Vodochody oro uostas VOD