Pigiausi skrydžiai į Prahą iš artimų oro uostų

Savaitgalis Prahoje


Dažniausiai žmonės planuoja atostogas visus metus: taupo pinigėlius, galvoja kuriuos žinomus objektus norėtų pamatyti, kokias pramogas pasirinkti. Tačiau, gyvename tik vieną kartą, todėl kartais leisti sau ekspromtu ką nors nuveikti – iš ties žavu. Tai suteikia gyvenimui naujų spalvų, naujų įspūdžių ir iš ties labai gerų emocijų.

Jeigu jums jau pabodo kiekvieną savaitgalį ta pati rutina, norite pailsėti po savaitės darbų – savaitgalis Prahoje kaip tik. 

Praha kasmet pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio, išsiilgusių atostogų džiaugsmo, todėl savaitgalis Prahoje įtrauks į neužmirštamą pramogų bei linksmybių sūkurį, neleisiantį užmiršti laiko, praleisto šiame mieste.

Jeigu norite nustebinti savo antrą pusę – savaitgalis dviem Prahoje yra optimaliausias variantas. Šis miestas – kitaip vadinamas auksiniu, yra pasipuošęs išskirtine, viduramžius primenančia architektūra. Šimtai Prahoje stūksančių bokštelių žavi kiekvieną, o prabangios ir siauros gatvės, suteikia romantikos. 

Savaitgalis Prahoje pasiūlys pačių įvairiausių pramogų, nuo galerijų, muziejų ir kitų lankytinų vietų lankymo, iki naktinio siautulio naktiniuose klubuose, baruose bei restoranuose. Taip pat nederėtų užmiršti ir nemokamų renginių, vykstančių tiesiog gatvėse ar miesto skveruose.

Savaitgalis Prahoje kainos atžvilgiu – tikrai nesikandžioja. Kiekviena kelionių agentūra pateiks įspūdingus ir pigius pasiūlymus, kurie tik dar labiau pagerins jūsų nuotaiką ir nenuskriaus piniginės. Pasidomėję daugiau apie Prahą, sužinoję, kurie lankytini objektai yra nemokami, sutaupysite daugiau pinigėlių ir linksmai praleisite savaitgalį. 

Savaitgalis Prahoje – prabėgs greitai, todėl neužmirškite fotoaparato ir įamžinkite įdomiausias savaitgalio akimirkas.

Prahos Oro uostai
  • Ruzyne oro uostas PRG
  • Vodochody oro uostas VOD