Pigiausi skrydžiai į Prahą iš artimų oro uostų

Gyvenimas Prahoje


Praha – neišpasakyto grožio miestas, kuriame, tikriausiai, kiekvienas pirmą kartą pasijaučia kaip pasakoje. Siauros gatvės, senovinė architektūra ir joje stovintys pastatai – tai, kas tikrai gali palikti gilų įspūdį.

Gyvenimas Prahos mieste vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką.

Kaip ir kiekviename Europos mieste, taip ir Prahoje – naktinis gyvenimas tiesiog verda. Šiame mieste yra iš ties nemažai barų, kavinių, klubų. Prahos naktinis gyvenimas, žinoma, vyksta miesto centre. Barai, dažniausiai, veikia visą dieną, o klubai atsidaro tik maždaug apie 23.00, o užsidaro apie 4.00 ryto. Plačiau paieškoję, internete tikrai galite surasti geriausių klubų ir barų sąrašą, į kuriuos verta nueiti. 

Nenuostabu, kad Prahoje, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiai, vargingesni rajonai yra ne tokie kosmopolitiški ir atokesniuose rajonuose Prahos gyvenimas plaukia sava vaga. 

Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Prahoje yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių turistų. Gyvenimas Prahoje – gali būti įdomus, o tuo pačiu metu ir ramus. Tai priklauso nuo kiekvieno turisto norų ir jų įgyvendinimo. 

Gyvenimas Prahoje sužavės poilsiautojus atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu, kai gyvenimas Prahos gatvėse sulėtėja ir aptingsta.

Prahos Oro uostai
  • Ruzyne oro uostas PRG
  • Vodochody oro uostas VOD