Pigiausi skrydžiai į Prahą iš artimų oro uostų

Atostogos Prahoje


Jeigu susiruošėte atostogauti Prahoje – pirmiausia privalote viską išsiaiškinti apie šį miestą. Praha yra vadinama „auksinius miestu“ dėl išskirtinės architektūros, o Prahos istorija sužavi kiekvieną žmogų. Tai vienas gražiausių miestų visame pasaulyje, išsiskiriantis savo kultūra ir giliomis tradicijomis. Čekijos sostinėje yra daug viduramžius primenančių bokštelių, meno galerijų, zoologijos sodas, todėl tikrai kiekvienas ras kaip įdomiai praleisti laiką.

Atostogos Prahoje bus praleistos neužmirštamai, jei pasirūpinsite visais gerų atostogų atributais:

  • susiplanuosite atostogų biudžetą;
  • pasiruošite ir išsistudijavę pasidarysite norimų aplankyti vietų sąrašą;
  • iš anksto susitarsite su draugais, kuriuos norėsite aplankyti šiame mieste;
  • vešitės tik būtiniausius daiktus, tačiau nepamiršite kažko ypatingo, kas jums būtinai pravers;
  • kiek įmanoma daugiau pasidomėsite apie šios šalies žmones, kultūrą, netoleruotinus dalykus ir pan.
  • venkite lankytis pavojingose, turistams nepatartinose vietose.

Keliaudami su kelionių agentūra, būtinai išsiaiškinkite kokį pasiūlymą jinai pateikia. Pasiteiraukite kas įeina, o kas neįeina į kelionės kainą, kiek kainuoja papildomos ekskursijos, kuriuose viešbučiuose žadate apsistoti, atsižvelkite į kelionių agentūros pastabas turistams. Žinokite viską apie papildomus mokesčius tam, kad atostogos praeitų gerai, o piniginė neliktų visiškai tuščia. Planuodami atostogas žinokite kiek galite joms išleisti, visas pajamas susiskaičiuokite iš anksto, nepamirškite į šią kategoriją įtraukti ir suvenyrų draugams.

Atlikę pagrindinius namų darbus, galite drąsiai leistis į kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių. Atostogos Prahoje bus neužmirštamos ir ypatingos.

Patikėkite, iš anksto pasiruošus – net ir trumpos atostogos Prahoje bus geriausias laikas, praleistas su brangiais žmonėmis. Geros emocijos – neįkainojamos.

Prahos Oro uostai
  • Ruzyne oro uostas PRG
  • Vodochody oro uostas VOD