Pigiausi skrydžiai į Prahą iš artimų oro uostų

Vilnius - Praha


Praha – Čekijos sostinė, į kurią kiekvienais metais atvažiuoja šimtai tūkstančių turistų. Miestas iš ties žavus ir išskirtinis, todėl ne vienas žmogus jį renkasi kiekvienų metų atostogų objektu. Čekijos sostinėje yra labai daug išskirtinių lankytinų vietų, muziejų, teatrų, pilių ir kitų objektų, dėl kurių verta aplankyti miestą. Jeigu jus taip pat domina atostogos Prahoje, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais.

Vilnius – Praha skrydžiai
Jungiamasis Vilnius – Praha skrydis yra gana dažnas, vykdomas daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Praha nuo Vilniaus nėra labai atitolusi (Vilnius – Praha atstumas: 895.46 km), todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje. Vilnius – Praha atstumas tikrai nedidelis, o skrydžio laikas priklauso nuo to, ar skrisite tiesiogiai, ar su persėdimais.

Tiesioginis Vilnius – Praha skrydis
Jungiamasis Vilnius – Praha skrydis pastaruoju metu yra dažnas reiškinys mūsų oro uoste. Pasirūpinkite savo veikla skrydžio metu: pasiimkite knygą, žurnalą ar nešiojamą kompiuterį ir nė nepajusite kaip greitai praeis skrydis Vilnius – Praha.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Praha Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Vilnius – Praha Wizzair kelionių pasiūlymai

Rinkitės bilietus Vilnius – Praha – Vilnius ir ilgai lauktos atostogos ar dalykinė kelionė bus jūsų.
Pigiausi bilietai Vilnius – Praha – Vilnius būna, dažniausiai, likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto.

Prahos Oro uostai
  • Ruzyne oro uostas PRG
  • Vodochody oro uostas VOD