Pigiausi skrydžiai į Prahą iš artimų oro uostų

Ryga - Praha


Praha – viena iš gražiausių ir įspūdingiausių sostinių visoje Europoje. Tai didingas ir karališkas miestas, kuris nustebina kiekvieną, atvykusį net ir 5 kartą. Kaskart, vaikštant Prahos gatvėmis, žmogus mieste gali atrasti tai, ko nematė prieš tai, dar labiau susipažinti su čekų tradicijomis ir kultūra, aplankyti objektus, vertus dėmesio. Tam, kad kelionė praeitų turiningai, kiekvienas privalo pasidomėti, kurios lankytinos vietos ar objektai jam yra įdomiausi, pasidaryti jų sąrašą ir būtinai jį įgyvendinti kelionės metu.

Skrydžiai Ryga – Praha

Skrydžiai iš Rygos į Prahą – optimaliausias variantas žmonėms, norintiems pasiekti Čekijos miestą tam tikru metu, bet nerandantiems bilietų iš Lietuvos. Rygą pasiekti labai paprasta, tai vos kelios valandos autobusu, o automobiliu dar mažiau. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Pigūs bilietai Ryga – Praha

Pigūs bilietai Ryga – Praha parduodami labai dažnai. Geriausios kainos siūlomos tada, kai žmogus juos perka iki išskridimo datos likus maždaug penkiems arba šešiems mėnesiams. Taip pat pigus Ryga – Praha lėktuvas būna skrydžių bendrovėms paskelbus įvairias akcijas. Nepraleiskite paskutinės minutės pasiūlymų ir pamatykite Bergeną dar pigiau.
Skrydis Ryga – Praha neprailgs, todėl jūs greitai galėsite mėgautis viešnage šiame įdomiame Čekijos mieste.

Prahos Oro uostai
  • Ruzyne oro uostas PRG
  • Vodochody oro uostas VOD