Pigiausi skrydžiai į Prahą iš artimų oro uostų

Praha - Vilnius


Praha – viena iš gražiausių ir įspūdingiausių sostinių visoje Europoje. Tai didingas ir karališkas miestas, kuris nustebina kiekvieną, atvykusį net ir 5 kartą. Kaskart, vaikštant Prahos gatvėmis, žmogus mieste gali atrasti tai, ko nematė prieš tai, dar labiau susipažinti su čekų tradicijomis ir kultūra, aplankyti objektus, vertus dėmesio. Tam, kad kelionė praeitų turiningai, kiekvienas privalo pasidomėti, kurios lankytinos vietos ar objektai jam yra įdomiausi, pasidaryti jų sąrašą ir būtinai jį įgyvendinti kelionės metu.

Praha – Vilnius skrydžiai
Praha – Vilnius skrydis yra gana dažnas, vykdomas daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Praha nuo Vilniaus nėra labai atitolusi (Praha – Vilnius atstumas: 895.46 km), todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Tiesiogiai Praha – Vilnius lėktuvu
Tiesioginiai Praha – Vilnius skrydžiai pastaruoju metu nėra vykdomi, tačiau Prahą tiesiogiai pasiekti galite iš kaimynės šalies  Latvijos. Pasirūpinkite savo veikla skrydžio metu: pasiimkite knygą, žurnalą ar nešiojamą kompiuterį ir nė nepajusite kaip greitai praeis skrydis Praha – Vilnius.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Praha – Vilnius Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Praha – Vilnius Wizzair kelionių pasiūlymai

Rinkitės bilietus Praha – Vilnius ir ilgai lauktos atostogos ar dalykinė kelionė bus jūsų.
Pigiausi bilietai Vilnius – Praha – Vilnius būna, dažniausiai, likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto.

Prahos Oro uostai
  • Ruzyne oro uostas PRG
  • Vodochody oro uostas VOD