Pigiausi skrydžiai į Prahą iš artimų oro uostų

Kaunas - Praha


Praha – viena iš gražiausių ir įspūdingiausių sostinių visoje Europoje. Tai didingas ir karališkas miestas, kuris nustebina kiekvieną, atvykusį net ir 5 kartą. Kaskart, vaikštant Prahos gatvėmis, žmogus mieste gali atrasti tai, ko nematė prieš tai, dar labiau susipažinti su čekų tradicijomis ir kultūra, aplankyti objektus, vertus dėmesio. Tam, kad kelionė praeitų turiningai, kiekvienas privalo pasidomėti, kurios lankytinos vietos ar objektai jam yra įdomiausi, pasidaryti jų sąrašą ir būtinai jį įgyvendinti kelionės metu.

Kaunas – Praha skrydžiai
Praha nuo Kauno nėra labai atitolusi, todėl skrydis Kaunas-Praha ar Praha-Kaunas neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Tiesioginis Kaunas – Praha lėktuvas
Nors tiesioginiai skrydžiai Kaunas – Praha ir Praha – Kaunas pastaruoju metu nėra vykdomi, tačiau kelionė jungiamaisiais skrydžiais tarp šių miestų neprailgs. Pasirūpinkite savo veikla skrydžio metu: pasiimkite knygą, žurnalą ar nešiojamą kompiuterį ir nė nepajusite kaip greitai praeis skrydis Kaunas – Praha.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Kaunas – Praha Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Kaunas – Praha Wizzair kelionių pasiūlymai

Rinkitės bilietus Kaunas – Praha ir ilgai lauktos atostogos ar dalykinė kelionė bus jūsų.
Pigiausi Kaunas – Praha bilietai būna, dažniausiai, likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto.

Prahos Oro uostai
  • Ruzyne oro uostas PRG
  • Vodochody oro uostas VOD