Pigiausi skrydžiai į Prahą iš artimų oro uostų

Kaunas - Praha


Praha – viena iš gražiausių ir įspūdingiausių sostinių visoje Europoje. Tai didingas ir karališkas miestas, kuris nustebina kiekvieną, atvykusį net ir 5 kartą. Kaskart, vaikštant Prahos gatvėmis, žmogus mieste gali atrasti tai, ko nematė prieš tai, dar labiau susipažinti su čekų tradicijomis ir kultūra, aplankyti objektus, vertus dėmesio. Tam, kad kelionė praeitų turiningai, kiekvienas privalo pasidomėti, kurios lankytinos vietos ar objektai jam yra įdomiausi, pasidaryti jų sąrašą ir būtinai jį įgyvendinti kelionės metu.

Kaunas – Praha skrydžiai
Kaunas – Praha ir Praha – Kaunas skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Praha nuo Kauno nėra labai atitolusi, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Tiesioginis Kaunas – Praha lėktuvas
Tiesioginis Kaunas – Praha ir Praha – Kaunas skrydis pastaruoju metu yra dažnas reiškinys mūsų oro uoste, tad skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė bei neprailgs. Pasirūpinkite savo veikla skrydžio metu: pasiimkite knygą, žurnalą ar nešiojamą kompiuterį ir nė nepajusite kaip greitai praeis skrydis Kaunas – Praha.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Kaunas – Praha Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Kaunas – Praha Wizzair kelionių pasiūlymai

Rinkitės bilietus Kaunas – Praha ir ilgai lauktos atostogos ar dalykinė kelionė bus jūsų.
Pigiausi Kaunas – Praha bilietai būna, dažniausiai, likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto.

Prahos Oro uostai
  • Ruzyne oro uostas PRG
  • Vodochody oro uostas VOD