Pigiausi skrydžiai į Prahą iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Prahą


Praha – Čekijos sostinė, į kurią kiekvienais metais atvažiuoja šimtai tūkstančių turistų. Miestas iš ties žavus ir išskirtinis, todėl ne vienas žmogus jį renkasi kiekvienų metų atostogų objektu. Čekijos sostinėje yra labai daug išskirtinių lankytinų vietų, muziejų, teatrų, pilių ir kitų objektų, dėl kurių verta aplankyti miestą. Jeigu jus taip pat domina atostogos Prahoje, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais.

Skrydžio kaina į Prahą

Bilietų kainos į Prahą visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašios, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Praha sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.
Bilietų kainos į Prahą taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Lėktuvo kaina į Prahą visada bus mažesnė, jei bilietus įsigysite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti jų metu.
Taip pat bilietų kainos į Prahą pradžiugins mėgstančius atostogas ar visus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių daug skraido.

Planuokite savo keliones iš anksto ir nenusivilsite. Gero skrydžio!

Prahos Oro uostai
  • Ruzyne oro uostas PRG
  • Vodochody oro uostas VOD