Pigiausi skrydžiai į Prahą iš artimų oro uostų

Lėktuvų bilietai į Prahą


Praha – Čekijos sostinė, kasmet sulaukianti labai daug turistų iš įvairių pasaulio šalių. Jeigu jus domina lankytinos Prahos vietos, muziejai, norite artimiau susipažinti su miestu, pažinti čekų kultūrą ir tradicijas, iš anksto nusipirkite pigius lėktuvo bilietus ir susiplanuokite ką veiksite atostogų metu.

Domina pigūs bilietai į Prahą? Pigiausi bilietai į Prahą būna tada, kai žmonės juos nusiperka iki skrydžio pradžios likus maždaug penkiems ar šešiems mėnesiams. Taip pat bilietai į Prahą kainuoja pigiau, skrydžių bendrovėms paskelbus įvairias akcijas arba pateikus paskutinės minutės pasiūlymus. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite Čekijos sostinę už mažesnę kainą.

Domina lėktuvo bilietai į Prahą ir atgal į Lietuvą? Čekiją galite pasiekti iš Jums patogių lokacijų: Vilniaus, Kauno bei Rygos. Rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Lėktuvų bilietai į Prahą užsakomi paprastai – vos keleto mygtukų paspaudimu.

Bilietai į Prahą:

  1. Susiraskite norimą skrydžio datą;
  2. Pasirinkite Jums patogų skrydžio laiką;
  3. Pažymėkite keliaujančių asmenų skaičių;
  4. Jeigu Jums viskas tinka, pasirinkite apmokėjimo galimybę;
  5. Suveskite vardus ir pavardes, jeigu yra – kreipinius;
  6. Lėktuvų bilietai į Prahą bus Jūsų kišenėje, jeigu paspausite apmokėjimo mygtuką.
Prahos Oro uostai
  • Ruzyne oro uostas PRG
  • Vodochody oro uostas VOD