Pigiausi skrydžiai į Prahą iš artimų oro uostų

Prahos senamiestis


Jeigu susiruošėte atostogauti Prahoje – pirmiausia privalote viską išsiaiškinti apie šį miestą. Praha yra vadinama „auksinius miestu“ dėl išskirtinės architektūros, o Prahos istorija sužavi kiekvieną žmogų. Tai vienas gražiausių miestų visame pasaulyje, išsiskiriantis savo kultūra ir giliomis tradicijomis. Čekijos sostinėje yra daug viduramžius primenančių bokštelių, meno galerijų, zoologijos sodas, todėl tikrai kiekvienas ras kaip įdomiai praleisti laiką.

Prahos senamiestis

Prahos senamiesčio aikštė – ta vieta, į kurią pirmiausia skuba žmonės, atvykę į miestą. Prahos senamiestis yra pati gražiausia miesto vieta. Jeigu nenorite leisti pinigų, jums užteks tiesiog juo pasivaikščioti ir susipažinti su čekų kultūra, architektūra ir pačiu miestu.
Prahos senamiesčio plotas yra iš ties didelis, o jame yra daug lankytinų objektų, iš ties unikalių, dėl kurių atvažiuoja žmonės iš pačių įvairiausių pasaulio šalių.

Žymiausios vietos, kurias aplanko turistai atostogų metu:

  • Prahos pilis – vaikštant senamiesčiu, šios pilies vaizdinys atsiveria iš karto. Kasdien prie jos vyksta sargybos apsikeitimas, o jo stebėti susirenka daugybė turistų. Jeigu jus domina šis reginys, pasistenkite užsiimti geriausias vietas – tikrai verta. Visgi, į pilies kiemą kiekvienas gali įeiti nemokamai, jį apžiūrėti. Įėjimas į vidų – mokamas;
  • Mažasis miestas – jį su senamiesčiu jungiu garsusis Karolio tiltas. Mažajame mieste stovi bažnyčios, restoranai, rūmai, rotušė ir daug kitų įdomių bei lankomų objektų;
  • Karolio tiltas – pats žymiausias Prahos tiltas. Ant jo kiekvieną dieną groja muzikantai, žmonės pardavinėja suvenyrus, piešia piešinius, portretus. Tai stebuklinga vieta, kurioje norisi praleisti kuo ilgiau.
Prahos Oro uostai
  • Ruzyne oro uostas PRG
  • Vodochody oro uostas VOD