Pigiausi skrydžiai į Prahą iš artimų oro uostų

Prahos pilis


Praha – viena iš gražiausių ir įspūdingiausių sostinių visoje Europoje. Tai didingas ir karališkas miestas, kuris nustebina kiekvieną, atvykusį net ir 5 kartą. Kaskart, vaikštant Prahos gatvėmis, žmogus mieste gali atrasti tai, ko nematė prieš tai, dar labiau susipažinti su čekų tradicijomis ir kultūra, aplankyti objektus, vertus dėmesio. Tam, kad kelionė praeitų turiningai, kiekvienas privalo pasidomėti, kurios lankytinos vietos ar objektai jam yra įdomiausi, pasidaryti jų sąrašą ir būtinai jį įgyvendinti kelionės metu.

Prahos pilis

Prahos pilis – vaikštant senamiesčiu, šios pilies vaizdinys atsiveria iš karto. Kasdien prie jos vyksta sargybos apsikeitimas, o jo stebėti susirenka daugybė turistų. Jeigu jus domina šis reginys, pasistenkite užsiimti geriausias vietas – tikrai verta. Į pilies kiemą kiekvienas gali įeiti nemokamai, jį apžiūrėti. Įėjimas į vidų – mokamas. Prahos pilies kaina yra iš ties simbolinė – suaugusiems įėjimas brangesnis nei vaikams, todėl jeigu keliaujate su mažamečiais, tikrai sutaupysite.
Prahos pilies adresas: 119 08 Prague 1, Čekija
Ši ir kitos Prahos pilys iš ties vertos dėmesio, todėl jeigu esate mieste, būtinai aplankykite visus lankomiausius ir įdomiausius šio miesto lankytinus objektus.

Prahos Oro uostai
  • Ruzyne oro uostas PRG
  • Vodochody oro uostas VOD