Pigiausi skrydžiai į Prahą iš artimų oro uostų

Prahos metro


Jeigu susiruošėte atostogauti Prahoje – pirmiausia privalote viską išsiaiškinti apie šį miestą. Praha yra vadinama „auksinius miestu“ dėl išskirtinės architektūros, o Prahos istorija sužavi kiekvieną žmogų. Tai vienas gražiausių miestų visame pasaulyje, išsiskiriantis savo kultūra ir giliomis tradicijomis. Čekijos sostinėje yra daug viduramžius primenančių bokštelių, meno galerijų, zoologijos sodas, todėl tikrai kiekvienas ras kaip įdomiai praleisti laiką.

Prahos viešasis transportas

Prahos metro – pats greičiausiais ir efektyviausias būdas aplankyti jums reikiamas lokacijos vietas. Prahos metro išsidėstęs po visu miestu, todėl jūs patogiai galite pasiekti savo viešbutį, lankytinus objektus ar muziejus. Prahos metro žemėlapis yra patalpintas internete, taip pat jį rasite kiekvienoje metro stotyje. Ištyrinėkite jį ir pasižiūrėkite kaip metro važinėja mieste.
Prahos autobusai – švarūs, aptarnaujantys atokesnius Prahos rajonus. Jeigu nusprendėte apsigyventi šiek tiek už miesto centro, pats geriausias ir efektyviausias būdas pasiekti jums reikiamus objektus Prahos senamiestyje – autobusai.
Prahos tramvajai – nors lėtesni už autobusus ar metro, tačiau itin populiarūs turistų tarpe. Tai įdomus keliavimo būdas, kurį renkasi daugelis žmonių. Tramvajų tvarkaraščiai iškabinti kiekvienoje stotelėje, taip pat patalpinti internete.

Prahos Oro uostai
  • Ruzyne oro uostas PRG
  • Vodochody oro uostas VOD